THE BEST SIDE OF Здоров'я

The best Side of Здоров'я

The best Side of Здоров'я

Blog Article

биосоциальная модель — включаются рассматриваемые в единстве медицинские и социальные признаки, при этом приоритет отдаётся социальным признакам;

Як покращити ментальне здоров’я? Плекаючи свою психологічну стійкість

Куди звертатися по допомогу у питаннях ментального здоров'я?

Якщо хочете самотужки знайти фахівця з ментального здоров’я — скористайтесь онлайн-картою від НСЗУ. За її допомогою ви знайдете таких фахівців:

Однак відкрите обговорення психічних захворювань допомагає нормалізувати їх і заохочує до розуміння та співчуття. Ця нормалізація полегшує людям звернення по допомогу без відчуття сорому чи осуду.

І це необов'язково повинен бути активний спорт. Підійдуть їзда на велосипеді, швидка ходьба і навіть робота в саду.

Воно не існує без загальнолюдських уявлень про добро, любов, красу і милосердя.

Під увагу потрапляє не тільки відсутність очевидних відхилень, хвороб і скарг пацієнта, а й діапазон пристосовних процесів, рівень можливостей організму, що стосуються виконання конкретних функцій.

Адекватністю вважається насамперед здатність нормально реагувати на впливи світу, адаптивністю - ефективно виконувати діяльність і розвиватися в нових умовах, які диктує середовище і суспільство.

Психічне здоров'я і психічне захворювання - це два аспекти нашого емоційного та психологічного благополуччя.

Самодопомога Що робити Допомога Онлайн Офлайн Гарячі лінії Про «Ти як?» Здоров'я Про Програму Комунікаційна кампанія Продукти Новини Стійкість

Нашому тілу потрібна різноманітна їжа, щоб дати нам енергію та забезпечити його працездатність. Це означає дотримання збалансованої дієти, яка містить вітаміни, мінерали та клітковину, яку можна знайти у фруктах і овочах (з акцентом на листовій зелені), цільнозернових, бобових, горіхах, нежирному білку та молочних продуктах з низьким вмістом жиру.

Психологічне здоров’я – це стан нашої психіки та емоцій. Для того, щоб бути психологічно здоровим, потрібно піклуватися про свої емоції та вміти впоратися зі стресом.

У людей з цією звичкою збільшується ризик розвитку раку, ішемічної хвороби серця, інсульту та серцевого нападу.

Report this page